Obsesja Flannessowa

Nie wiem czy kiedykolwiek słyszeliście o Annie B Meyer, ale to jej obsesja nad której realizacją spędziła ona z górą ostatnie dwadzieścia lat powoli dobiega końca.

O czym tutaj mowa? Zwykły człowiek gdy dowie się co jest celem Sary po prostu wzruszy ramionami i pokręci głową, ale fan gier fabularnych miejmy nadzieję, że nie przejdzie obok jej dzieła życia obojętnie. Na swojej stronie kończy ona pracę nad chyba najdokładniejszą dostępną na rynku mapą Greyhawku.

Projekt ten jest tworzony z myślą o fanach a sama autorka planuję w tym roku wydać pierwszą kompletną mapę, a w przyszłości, jeżeli pozwolą jej na to finanse, postara się udostępnić wysokiej rozdzielczości mapy wszystkich znanych i opracowanych przez nią regionów (tak abyśmy sobie w zaciszu domowym mogi je do woli drukować). Ci, którzy doceniają jej pracę mogą podesłać jej fundusze, które pomogą Annie w szybszym ukończeniu projektu, ale niezależnie od tego czy dostanie ona pieniądze czy też nie mapy i tak i tak pojawiąc się na sieci.

Zastanawiam się podobny projekt postanie w Polsce, tak abym miał możliwość ściągnięcia pięknych map do Monastyru czy też do Kryształów Czasu w wysokiej rozdzielczości. :D

PS. Wrzucam jeszcze link do bloga, który wystawia już opublikowane mapy Greyhawka.

PPS. A, jeżeli kogoś interesuje sam świat Greyhawka Inspiracje na Białym Lwir podadają przynajmniej dwa wpisy na temat tego settingu (obydwa autorstwa Key-Ghawra). Pierwszy o czasach antycznych i drugi o suplementach do Greyhawka TSR’u.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Obsesja Flannessowa

  1. Troszkę szkoda, że na tej Warhammerowej mapie wszystkie drzewa wyglądają jakby je od jednego szablonu robiono, bo też widać że pracy nie mało zeszło aby tą mapę wykończyć.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s