Acronym

Słyszeliście może o marce Acronym? Nie? Może mówi wam coś naswisko Errolson Hugh? Podpowiem, że jest on jedną z osób, którym dziękuje za pomoc i krytykę Willam Gibson na końcu Zero History.

Errolson zajmuje się zawodowo designem ubrań. Ma on swoją własną markę, która nazywa się Acronym. Opracowywanie ubrań dośc interesującą dziedziną, szczególnie kiedy człowiek zacznie czytać o przeróżnych maratiałach, które aktualnie dostępne są na rynku i w jaki sposób materiał oraz design muszą wsółdziałać aby nie zacząć następować na użytecznośc danego stroju. I czego potrzeba aby osiągnąć złoty środek pomiędzu codzienną użetecznością, designem a materiałami.

Nie będę was tutaj zanudzać historią, warto spojrzeć na stronę Acronymu i poprzyglądać się ich kolekcjo. Od razu dodam, że nie są to rzeczy tanie, ale jak wiadomo, mała ilośc produkowanych egzemplarzy plus duże koszty jakie pochłąna research i design nigdy nie wróżą dobrze finalnej cenie.  Szczególną uwagę zwróćcie an klipy video, które presentują różnorakie systemy jakie zastonowane są w poszczególnych elementach kolekcji (aktualnej i tych z zeszłych lat) i jak one działają oraz współdziałają z torbami i innymi elementami które Acronym ma w swojej ofercie.

Dla mnie Acronym to synionim mody Cyberpunkowej (styl + użyteczność), z tą różnicą, że ubrania od Acronymu możemy swobodnie kupić na sieci a nie spoglądać jedynie na ich ilustracje an kartach podręcznika.

I warto wspomnieć jeszcze o tym, że dzisiejszych czasach, co jest rzeczą niezwykle dziwną, Arronym po prostu się nie reklamuje a ich kolekcje mimo to sprzedają się doskonale. Cały marketing robią mu klienci, którzy po prostu promują produkty poczta pantoflową, bo przecież nic nie sprzedaje danego towaru tak dobrze jak zadowoleni konsumenci.

Errolson również opracowuje ubrania dla sub-labelu Stone Island zwącego się Shadow Project.

Poniżej wideo promujące zeszłoroczną kolekcję (która po raz pierwszy miała całą game ubrań dla pań). Tegoroczna pojawi się na sieci prawdopodobnie około Marca tego roku.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Acronym

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s