Thonahexus

Thonahexus był jednym z nie tylko najlepipej wyglądających ale rówież najciekawszym i hak to mawiano w starych czasach „mięsistym” zinem do Hârn‚a.

Ostatni, dziewiąty numer ukazał sie w 2008 roku, prawie pięć lat temu. Jak  prawie ze wszystkimi materiałami internetowymi do Hârna lythia.com posiada całe archiwum numerów które ukazały się na sieci.

Thonahexusa z czystym sumieniem można traktować jako doskonałe źródło inspiracji do dowolnego systemu Fantasy (podobnie ma się sprawa z oficjalnymi materiałymi do Hârna), w którym magii nie spotyka się na każdym kroku.

Hârn pozostaje jednym systemem RPG do którego zakupuje wszystkie materiały jak leci. Wydawca – Columbia Games, posiada specjalny program subskrypcji dzięki któremu nie da się przegapić żadnego nowego dodatku – rzecz niezwykle przydatna, szczególnie biorąc pod uwagę to, że materiałów tych nie uświadczy się w sklepach z grami fabularnymi.

Wychodzi na to, że trzeba by coś o Harnie na Meblościankę naskrobać, bo w Polsce to chyba system całkowicie nieznany ;)

PS. Żeby jeszcze bardziej skomplikować rzeczy wydawnictwo Kelestia także posiada licencję na publikacje około Harnowe. Columbia Games skupia się na reprintach i rozwijaniu materiałów do tytułowej wyspy settigngu – Harnu, Kelesia natomiast rozwija setting poza wyspą – aktualnie publikując kolejne woluminu atlasu świata.

Reklamy

2 uwagi do wpisu “Thonahexus

    • Z tym się zgodzę, ale te materiały to nie są najnowsze dodatki tylko najczęściej rzeczy które wyszły kilka lat temu aktualnie Columbia wydaje dodatki jako kilka luźnych stron do segregatora zatopiony w plastik.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s